מעוניין בהצעת מחיר ?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  איזה עורך דין אתם מחפשים?

  שחרור ממעצרים

  על פי חוק ניתן לבצע מעצר לאדם, בהתאם להחלטת בית המשפט, עד אשר יסתיימו תהליכי המשפט בשל סיבות שונות. זכויות האדם העצור נשמרות וחשובות לידיעתו. עורך דין פלילי פועל במרחב המשפט הפלילי ומהווה דוגמה לאיכות עבודה מקצועית, מהימנה, אחראית, מדויקת וחדה בכל הנוגע לייצוג בתחומים פליליים שונים בכלל ובתחום שחרור ממעצרים בפרט. עו"ד פלילי בקי באופן בו יש להגיש ערעור עבור שחרור ממעצרים והוא אשר אחראי על הגשתו בגין האדם העצור.

  מהו חוק המעצרים?

  חוק המעצרים מעניק לשוטר את הסמכות לעצור חשוד בנסיבות הנחשבות מוצדקות למעצר מיידי וכן לעצור אותו כאשר יש צורך בחקירתו. ניתן לעצור אדם לתקופה של יממה (24 שעות) או ל- 48 במקרים מיוחדים. ביצוע הליך של שחרור ממעצרים יכול למנוע את ההתרחשות הנ"ל.

  העצור רשאי לשיחת טלפון אחת. חשיבות מכרעת יש לאותה השיחה היות ותפקידה לגרום ליישום הליך של שחרור ממעצרים. ככל שהשיחה תהה מוקדמת יותר כך יוכל עורך הדין הפלילי לקיים את תפקידו עבור הליך שחרור ממעצרים למען החשוד, הלקוח שלו, כך יכול עורך הדין לקחת את הייצוג מול מערכת המשפט עבור שחרור ממעצרים, גם החוזרים והנשנים.

  במקרה ועולה הצורך מצד המשטרה לבצע הערכת מעצר לאחר 24 שעות, היא רשאית להגיש אל בית המשפט בקשה כגון זו. עבור שחרור ממעצרים חייב עורך הדין להיות בקי בכל ההתנהלות עבור מרשו ולעיתים הזמן הקצר אינו מקנה את האפשרות לכך. במקרה זה רשאי עורך הדין המייצג את העצור לקיים שיחה, חקירה, של אותו השוטר אשר עצר את הלקוח שלו, מרשו. מטרת החקירה תהיה איסוף נתונים ולמידה אודות האירוע שהתרחש עבור ייצוג בקי ומקצועי של עורך הדין הפלילי.

  מקרים בהם נעצר האדם טרם הגשת כתב אישום נגדו

  ערבות שאינה מספיקה, חשד בקיום עברה על החוק, חשד בעברות הנוגעות לתחום העוון או הפשע וכל עילה הנמצאת ראויה למעצר חשוד. עורך הדין הפלילי מקנה את האפשרות של ייצוג אדם על מנת לשחררו כדי לקדם את זכאותו מבחינה משפטית והטבת מצבו בפועל, הן טרם הגשת כתב האישום והן אחרי עבור סיום ההליכים נגדו.

  מאמרים נוספים

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין באינטרנט
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support